Oskar Termal Hotel
Kişi Başı/Gecelik 500TL

En Uygun Fiyat Garantisi

Güvenilir Aile Oteli

Şimdi Alın, Otelde Ödeyin

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Otel Özellikleri

Genel Bilgiler

Oskar Termal Hotel, Pamukkale\'nin Karahayıt bölgesinde, ormanla kaplı dağların eteğinde, Pamukkale Travertenlerine yalnızca 5 KM uzaklıkta bulunan termal oteldir. Otelimizde Pamukkale Karahayıt bölgesine özel olan kırmızı termal su bulunmaktadır. Misafirlerimiz bölgede bulunan Kleopatra Havuzu, Travertenler gibi şifalı bölgelere olan yakınlığımızdan faydalanmaktadır.

Yeme İçme

Otelimizin geniş, ferah ve doğa manzaralı restoranında kahvaltınızı ve akşam yemeğinizi alabilirsiniz.

Spor - Eğlence Aktivite

Karahayıt'ın şifalı kırmızı suyu, bir çok cilt hastalığına ve iç hastalığa iyi gelmektedir. Birbirinden bağımsız 2 kapalı termal havuzumuz bulunmaktadır. Havuzlarımızdan bir tanesi sadece kadınlara özel, diğeri karma havuzdur. Ayrıca otelimizin dışında bulunan yarı olimpik yüzme havuzumuz da yaz günlerinde misafirlerimizin serinlemesine olanak sağlamaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Ana kaynağından \"55\" derece çıkan Karahayıt\'ın kendine has kırmızı, şifalı termal suyu, dinlenme havuzunda bekletildikten sonra derinliği kademeli olarak değişen 2 ayrı termal havuzumuza ulaşıyor. Ayrıca odalarınızda 24 saat boyunca şifalı suyumuzdan faydalanabiliyorsunuz.

Ücretli Aktiviteler

Otelimizde bulunan özel hamam, sauna ve spa bölümünde masaj vb. hizmetler alarak hastalıklarınıza ve eklem rahatsızlıklarınıza şifa bulabilirsiniz.


Odalarımız

Standart Oda

Pamukkale\'nin bol oksijenli dağlarının eteğinde, tertemiz havayı soluyacağınız Standart Odalarımız sizleri bekliyor. Odalarımızda bulunan termal sular sayesinde 24 saatinizi şifa içerisinde konaklayabilirsiniz. Ormanla kaplı dağ manzaralı standart odanız sizleri bekliyor.

    Odada Kasa Televizyon Wireless Telefon Fön Makinesi Banyoda Küvet Sandalye Laminant Kaplı Zemin Merkezi Isıtma- Soğutma Termal Su Oturma Grubu Havlu Bornoz Seti Çalışma Masasıİletişim

Adres: Denizli-Pamukkale

Telefon: 0258 758 08 45

Mail: oskartermalhotel@hotmail.com