Polat Termal Hotel
Kişi Başı/Gecelik

En Uygun Fiyat Garantisi

Güvenilir Aile Oteli

Şimdi Alın, Otelde Ödeyin

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Otel Özellikleri

Genel Bilgiler

Polat Termal Hotel; Denizli’nin doğa ile bütünleşmiş yemyeşil dokusu ile kaplı modern ve görkemli tesisi, 1989 yılından günümüze hizmet vermeye devam etmektedir. Polat Termal Hotel, dünyada eşsiz güzellikte olan Pamukkale’nin pamuk yığınını andıran travertenleri, Roma ve Bizans dönemine ait kenti, Hierapolis’in kalıntılarına 2 km uzaklıkta, 40 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. 
Eşi bulunmaz güzellikteki travertenler UNESCO Dünya Kültürel ve Doğal Miras Listesi’nde yer almaktadır.  Polat Termal Otel’de bulunan termal kırmızı su Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup, birçok hastalığa iyi gelmektedir.

Yeme İçme

Polat Thermal Hotel, açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak yarım pansiyon konseptin de hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı 07:00-10:00 arasında, öğle yemeği 12:30-14:00 arasında, akşam yemeği ise 20:00-21:30 saatleri arasında açık büfe olarak sunulmaktadır. 16:00-17:00 saatleri ise coffee break saatidir. Saat 11:00-18:00, 21:30-23:00 saatleri arasında çay, nescafe, meyvesuyu ve su standlardan ücretsiz olarak temin edilebilir. Gün içerisin de alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir. Tesisimiz alkollü tesistir. Havuz terasında canlı müzik eşliğin de alacağınız akşam yemeği tatilinizi unutulmaz kılacak. Dostlarınızla keyifli ortamınıza eşlik eden Lambrili Bar'da birçok içecek çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz.

Spor - Eğlence Aktivite

Polat Termal Otel'de kapalı ısıtmalı havuz, kapalı termal havuz, buhar odası, sauna, jakuzi, Türk hamamı ve fitness center mevcuttur. Spa merkezimizi 09:00-23:00 saatlerin de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tesis konum olarak birçok tarihi ve turistik mekanlara yakın olmakla birlikte çevre gezilerine katılabilir ve tatilinizi keyifle geçirebilirsiniz.

Spa - Wellness

Karahayıt’ın  yer altı suları 60 derece sıcaklığında olup, önemli şifa kaynağıdır. Bu nedenle her yıl milyonlarca misafir Pamukkale ve Karahayıt bölgesini gezi ve sağlık amaçlı ziyaret etmektedir,
Su içerisinde bulunan mineraller ortopedik, romatizmal hastalıklar başta olmak üzere, dolaşım sistemi rahatsızlıkları, stres, adele spazmları, cilt hastalıkları, saç ve tırmak hücrelerinin canlanması gibi bir çok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Polat Termal Otel'de açık havuz, kapalı havuz, kaydıraklı havuz ve çocuk havuzu olmak üzere bir çok havuz seçeneği bulunmaktadır. Termal havuzlarımız ve ısıtılmış yüzme havuzlarımız karma olarak sabah 09:00 ile akşam 23:00 arasında hizmet vermektedir. Havuzlar 13:00-15:00 arasında bayanlara özel olarak hizmet vermektedir.

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek için 2019-2020 yılları arasında, tüm hotel restore edilmiştir. Mevcut odaların büyüklükleri 26 -120 metrekare arasında değişmektedir. Odalar bahçe veya havuz manzaralı, isteğe göre balkonlu ya da balkonsuz olarak hizmete sunulmaktadır. Odalar ; standart oda, suit oda, deluxe oda, balayı odası  ve deluxe villa olarak 5 kategoriden oluşmaktadır.Odalarımızİletişim

Adres: Denizli-Pamukkale

Telefon: 0258 758 08 75

Mail: