Yoncalı Termal Otel
Kişi Başı/Gecelik

En Uygun Fiyat Garantisi

Güvenilir Aile Oteli

Şimdi Alın, Otelde Ödeyin

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Otel Özellikleri

Genel Bilgiler

2018 yılında yenilenen Yoncalı Termal Otel Spa , 73 oda ve 180 yatak kapasitesine sahip olan tesisimizde 2 kral dairesi, 6 suit oda ve tüm odalarda balkon, uydu yayını, telefon, minibar, banyoda; saç kurutma makinesi, termal su mevcuttur.Otelimizde merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır.Tesisimizde 300 kişilik kapalı resataurant, 1000 kişilik havuzbaşı restaurant, 150 kişilik özel yemek ve konferans salonu bulunmaktadır.

2018 yılında yenilenen Yoncalı Termal Otel Spa , 73 oda ve 180 yatak kapasitesine sahip olan tesisimizde 2 kral dairesi, 6 suit oda ve tüm odalarda balkon, uydu yayını, telefon, minibar, banyoda; saç kurutma makinesi, termal su mevcuttur.Otelimizde merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır.Tesisimizde 300 kişilik kapalı resataurant, 1000 kişilik havuzbaşı restaurant, 150 kişilik özel yemek ve konferans salonu bulunmaktadır. Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen termal suyunun yeraltından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda,Odalarımız

Standart Oda

Standart odalar 25 metrekare genişliğindedir. Odalarda bir çift kişilik yatak mevcuttur. Odaların içerisinde; balkon, sandalye, masa, televizyon, uydu yayını, halı, zeminden ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi, telefon, banyo, buklet malzemeleri, havlu, terlik, küvet veya duşakabin, internet, çocuk yatağı ve kasa mevcuttur. Tüm odalarda minibar mevcut olmakta ve ücretli doldurulmaktadır. Odalarda termal su bulunmaktadır.


Suit Oda

Suit odalar 35 metrekare genişliğinde, ara kapılı odalardır. Odalarda çift kişilik tek yatak ve çekyat mevcuttur. Odaların içerisinde; balkon, sandalye, masa, televizyon, uydu yayını, halı, saç kurutma makinesi, telefon, banyo, buklet malzemeleri, havlu, terlik, küvet veya duşakabin, yerden ısıtma sistemi, internet, çocuk yatağı ve kasa mevcuttur. Tüm odalarda minibar mevcut olmakta ve ücretli doldurulmaktadır. Odalarda termal su bulunmaktadır.
İletişim

Adres: Kütahya-Yoncalı

Telefon:

Mail: